Ławka z przewijakiem do karmienia dzieci

Ławka do karmienia z przewijakiem na plac zabaw. Nowość zaczerpnięta z zachodnich trendów.

Podróżując po Europie na wielu placach zabaw publicznych dla dzieci widzieliśmy specjalne strefy dla matek z dziećmi gdzie mogły spokojnie przebrać swoje pociechy oraz nakarmić je piersią. Niestety na naszych placach zabaw tego typu udogodnień nie mogliśmy spotkać.

Wychodząc na przeciw trendom oraz  oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy do naszej oferty ławkę z przewijakiem i możliwością karmienia dzieci. Coraz bardziej zwiększa się świadomość naszego społeczeństwa i większą wagę przykłada do rzeczy praktycznych, a co za tym idzie mobilizuje nas to do działania. Dzięki naszej ławce karmiące mamy będą miały swoją intymną enklawę do nakarmienia czy też przewinięcia dziecka. Ławka zaprojektowana została aby była bezpieczna i trwała. Solidna konstrukcja stalowa malowana proszkowo i zabezpieczona podkładem cynkowym, panele boczne wykonane z trwałej i odpornej na wandalizm płyty HDPE, natomiast wszystkie łączniki i śruby ze stali nierdzewnej zapewnią najwyższą jakość.

Ławka do przewijania i karmienia dzieci

Ławka wyposażona została w specjalnie wyprofilowany przewijak oraz praktyczną półkę pod nim. Dodatkowym udogodnieniem jest wieszak na torby oraz daszek chroniący przed deszczem i słońcem. Cała konstrukcja zapewnia osłonięcie od otoczenia a co za tym idzie intymność.

Tego typu ławka z przewijakiem i możliwością karmienia świetnie nadaje się na uzupełnienie publicznego placu zabaw gdzie przeważnie brakuje takich miejsc. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną tutaj.

Call Now Button