Zestawy i urządzenia sportowe na plac zabaw

Zestawy i urządzenia sportowe na plac zabaw

Place zabaw pojawiają się już nie tylko przy przedszkolach i szkołach, ale również w parkach i na osiedlach. To idealne miejsca dla dzieci, które rozpiera energia. Odpowiednio zaprojektowane place są w stanie zapewnić dzieciom aktywną rozrywkę przez długi czas.  Ważne jest, aby place zabaw wyposażone były w profesjonalnie zaprojektowane zestawy i urządzenia sportowe, które umożliwią dzieciom właściwe spożytkowanie energii, rozwijając ich sprawność i kondycję fizyczną.

Firma TEDIPLAY to producent placów zabaw z wieloletnim doświadczeniem. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie wspaniałych miejsc do zabawy dla dzieci, młodzieży, czy nawet dla osób dorosłych.

Sport i ruch w życiu dziecka

Zabawa, ruch, sport i rywalizacja to nieodłączne elementy życia dziecka. To dzięki zabawie i wykonywaniu różnego rodzaju ćwiczeń, młode osoby są w stanie spożytkować swoją energię. Zabawa na urządzaniach sportowych, pomoże im ćwiczyć sprawność, kondycję i koordynację, którą będą wykorzystywać wiele razy, na późniejszych etapach swojego życia. Proponujemy różnego rodzaju urządzenie i zestawy sprawnościowe, zaprojektowane tak, aby umożliwić dzieciom uprawianie wielorakiej aktywności ruchowej. Zabawa na placu wyposażonym w rozbudowane zestawy sportowe, to świetna okazja do doskonalenie koordynacji ruchowej i sprawności fizycznej. Doskonałym przykładem może być czworobok sprawnościowy. W jego skład wchodzi ścianka wspinaczkowa, kółka gimnastyczne, drabina pionowa, lina do wspinania, drabinka do wspinania, a także kratownica linowa. Taki zestaw sportowy daje nieograniczone możliwości do uprawiania gimnastyki i zabaw sprawnościowych. W ofercie posiadamy również zestaw sprawnościowy, w którego składzie znaleźć można przeplotnię linową, drabinkę poziomą oraz dwa drążki do przewrotów na różnych wysokościach. Przekonajcie się, że nasze urządzenia sportowe będą najlepszym argumentem, by odciągnąć dzieci od komputera czy konsoli i zachęcić do spędzenie czasu na aktywności sportowej w gronie rówieśników.

Korzystanie z urządzeń sportowych na placu zabaw, takich jak słupki do skoków i slalomów, drążki do przewrotów,  to świetny trening, który pomoże spalić także odpowiednią ilość kalorii. Nadwaga i otyłość to dwie bardzo groźne choroby cywilizacyjne, na które coraz częściej są problemem wśród najmłodszych. Dlatego należy przeciwdziałać temu, aby wszystkie maluchy mogły cieszyć się dobrą kondycją fizyczną, a co za tym idzie – dobrym zdrowiem.

Bezpieczne zestawy sportowe na placu zabaw

Nie zapominajcie jednak o tym, aby wybierać bezpieczne place zabaw i zestawy sportowe z atestem. Jako producent takich placów, zapewniamy urządzenia zgodne z PN-EN 1176, a także urządzenia siłowni zewnętrznych zgodne z PN-EN 16630:2015-06. Oferujemy również naszym klientom roczne i pięcioletnie przeglądy placów zabaw. Posiadamy inspektorów z uprawnieniami budowlanymi.

Place zabaw powinny być także atrakcyjne pod względem wizualnym. Dzięki temu będzie można zachęcić dziecko do wesołej i kreatywnej aktywności sportowej. Warto więc starannie dobierać wszystkie elementy, które mają znaleźć się na publicznych i prywatnych placach zabaw. Chętnie Wam w tym pomożemy, oferując najlepszy zestawy sportowo-sprawnościowe, które rozwijają kondycję fizyczną, poprawiają integrację sensoryczną i ogólną sprawność.

Zestawy sportowe dla dzieci w każdym wieku

Proponujemy Wam urządzenia sportowe, które dopasowane są dla dzieci w każdym wieku.  Nowoczesne place z urządzeniami sportowymi stają się miejscem wspólnej zabawy, rywalizacji i kreatywne aktywności na świerzym powietrzu. Istniejące już place zabaw można wzbogacić o kolejne elementy, które na pewno spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników w każdym wieku. Jeżeli tylko przestrzeń na to pozwoli, można pomyśleć o dołożeniu kolejnych przejść tunelowych, przejść po linach, czy też urządzeniach sprawnościowych. Dzięki temu, w jednym momencie, z placu będzie mogła korzystać większa ilość dzieci i dorosłych, czerpiących ogromną radość z aktywności sportowej, ćwiczeń oraz zabawy.

Urządzenia sportowe wykonane z dobrych materiałów

Przy tej okazji, warto nadmienić, że wszystkie zestawy sportowe znajdujące się w naszej ofercie, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które odporne są także na intensywną eksploatację. Nawet po długim czasie od użytkowania, możecie być pewni, że place nadal będą zachwycać swoim wyglądem. Kolejne pokolenia będą mogły bawić się w tym samym miejscu, ciesząc się ruchem na świeżym powietrzu – niezależnie od tego, czy plac zabaw znajduje się w przestrzeni otwartej lub zamkniętej.

Trwałość i funkcjonalność zestawów sportowych to priorytet, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby bazować tylko i wyłącznie na solidnych i sprawdzonych elementach. Zarówno, jeżeli chodzi o elementy drewniane, czy też tworzywo sztuczne. Na dodatek dbamy o to, aby wszystkie elementy naszych zestawów sportowych pomalowane były bezpiecznymi farbami, które nie wydzielają żadnych szkodliwych oparów.

Dbamy również o właściwy montaż urządzeń sportowych na placach zabaw. Wykorzystujemy do tego specjalne kotwy, starannie przygotowując grunt, aby wszystkie dzieci mogły bez problemu korzystać ze wszystkich zestawów sportowych przez długie lata.

Call Now Button