Przeglądy i naprawy placów zabaw

W kwestii bezpieczeństwa dzieci nie ma miejsca na półśrodki i zaniedbania. Doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi w zakresie serwisu, konserwacji oraz badania placów zabaw, a także techniczne przeglądy okresowe, roczne i 5-letnie tego typu infrastruktury. Dzięki naszym działaniom masz pewność, że przestrzenie, w których wiele czasu spędzają maluchy, są odpowiednio przystosowane do ich potrzeb, zrealizowane zgodnie z przepisami i bezpieczne.

Jeżeli więc poszukujesz firmy, która od A do Z zajmie się weryfikacją stanu stref rozrywki dla najmłodszych znajdujących się na osiedlach, w parkach, przy przedszkolach oraz szkołach, to koniecznie skontaktuj się z nami!

Regularne przeglądy, badania i konserwacja placów zabaw – klucz do bezpiecznej zabawy

Eliminujemy zagrożenia, wykrywamy najmniejsze usterki i dokładnie sprawdzamy wszystkie elementy pod względem funkcjonalności – od huśtawek, przez zjeżdżalnie i inne elementy infrastruktury, z której na co dzień korzystają dzieci. W zakresie technicznych przeglądów okresowych, rocznych i 5-letnich placów zabaw, a także ich badania, konserwacji oraz serwisowania, zawsze działamy profesjonalnie, efektywnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. W rezultacie z naszych usług chętnie korzystają najróżniejsze instytucje, co jest tak naprawdę najlepszą rekomendacją dla niezdecydowanych.

Serwis, konserwacja i badanie placów zabaw to specjalność TEDI PLAY – w trakcie realizacji zleconych zadań skupiamy się na wykrywaniu wszelkich potencjalnych zagrożeń, starannie dbając o to, aby każdy element tworzący strefę rozrywki oraz wypoczynku na świeżym powietrzu dla dzieci był zgodny z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Ponadto przeprowadzamy techniczne przeglądy okresowe, roczne i 5-letnie placów zabaw, co jest kluczowe w utrzymaniu oczekiwanego poziomu bezpieczeństwa przez wiele lat. To również najlepszy sposób na to, aby poszczególne urządzenia i elementy jak najdłużej zachowywały swoją funkcjonalność, integralność oraz atrakcyjny wygląd. Przeprowadzane badania, prace serwisowe, konserwacja, a także przeglądy okresowe, roczne i 5-letnie placów zabaw pozwalają zadbać o to, aby dzieci w każdym wieku mogły w pełni wykorzystywać walory takich miejsc.

TEDI PLAY – pozwól nam zadbać o bezpieczeństwo dzieci!

Zadzwoń lub napisz do nas i już dziś poznaj szczegóły oferty, w której zakres wchodzą serwis, konserwacja i badanie placów zabaw, a także techniczne przeglądy okresowe, roczne i 5-letnie tej infrastruktury. To niezbędne działania, aby zlokalizowane na świeżym powietrzu strefy dla najmłodszych były dla nich pod każdym względem przyjazne i atrakcyjne. Z nami możesz mieć pewność, że przestrzeń, którą zarządzasz, jest bezpieczna, funkcjonalna i zawsze gotowa na przyjęcie małych odkrywców. Zapewnij dzieciom bezpieczeństwo i radość, dbając z naszą profesjonalną pomocą o przeznaczoną dla nich infrastrukturę.

Skontaktuj się z TEDI PLAY, aby umówić serwis, konserwację i badanie placów zabaw, a także techniczny przegląd okresowy, roczny i 5-letnii – zapraszamy!

Call Now Button