Metalowe place zabaw – zestawy zabawowe metalowe

Metalowe place zabaw – zestawy zabawowe metalowe

Metalowe place zabaw to interesująca alternatywa dla modeli wykonanych z drewna. Materiał, z jakiego je przygotowano, gwarantuje wieloletnią żywotność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne czy kontakt z czynnikami zewnętrznymi. Nowoczesne metalowe place zabaw dla dzieci – dzięki swojej wyszukanej formie – skutecznie zachęcają najmłodszych użytkowników do korzystania z dostępnych udogodnień, zapewniając im rozrywkę na długi czas.

Firma TEDIPLAY to producent placów zabaw z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma ma na celu stworzenie najlepszego środowiska zabawy dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Metalowe place zabaw – wszechstronny wybór dla wymagających

Z myślą o szerokich potrzebach i upodobaniach inwestorów, zaprojektowaliśmy różnorodne modele metalowych placów zabaw dla dzieci. Dzięki ich odmiennym rozmiarom można łatwo dopasować je do przestrzeni przewidzianej pod montaż takiego urządzenia. Poszczególne oferowane wersje są dedykowane dla określonych grup wiekowych. W konsekwencji będą one precyzyjnie dopasowane do możliwości fizycznych młodszych i starszych użytkowników, pozwalając im na doskonalenie umiejętności motorycznych.

W naszej ofercie dostępne są gotowe projekty placów zabaw z atestem. Łączą one w sobie zróżnicowane elementy, które skutecznie podnoszą ich poziom atrakcyjności. Podstawą każdego oferowanego modelu jest wieża z daszkiem lub bez zadaszenia oraz zjeżdżalnia o zmiennej długości (jedna lub dwie, w zależności od wybranej wersji). W celu sprawnego wejścia na mostek lub balkonik zaprojektowaliśmy ścianki wspinaczkowe, drabinki łukowe oraz wejścia po stopniach. Aby zabawa nie znudziła się zbyt szybko, zadbaliśmy o dodatkowe udogodnienia. Wśród nich warto wymienić zjazd strażacki, huśtawkę, przeplotnię i mostek linowy czy przejście tunelowe. Nie zabrakło również elementów umożliwiających nieco spokojniejszą aktywność, czyli paneli edukacyjnych lub sklepiku. Dzięki nim z naszego metalowego placu zabaw mogą korzystać zarówno pociechy preferujące wzmożony ruch, jak i bardziej statyczne sposoby spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Metalowe place zabaw z atestem – aby zabawa była zawsze bezpieczna

By zachęcić dzieci do aktywności poza domem – czy to na przyszkolnym lub przydomowym terenie, czy też w parku, pomocne będą metalowe place zabaw. Producent TediPlay w swojej ofercie umieścił wiele odmiennych modeli, które posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość oraz zgodność z obowiązującymi przepisami. Jest to spowodowane faktem, iż podczas opracowywania projektu oraz tworzenia nowych urządzeń stosujemy się do normy PN-EN 1176 oraz Rozporządzenia Ministra Gospodarki z 14.11.2017 roku.

Co jeszcze – prócz zgodności ze wspomnianymi wcześniej normami – wyróżnia nasze metalowe place zabaw z atestem? W czasie przygotowywania ich dokumentacji projektowej dbamy o zachowanie bezpiecznej wysokości swobodnego upadku, minimalizując ryzyko urazów u najmłodszych użytkowników. Na etapie produkcji elementów i ich montażu stosujemy antypoślizgowe nawierzchnie oraz wytrzymałe barierki, które znacząco poprawiają komfort i bezpieczeństwo korzystania z oferowanych urządzeń. Ponadto poszczególne części, takie jak liny, bulaje, zjeżdżalnie czy drabinki łukowe, wykonujemy z materiałów o doskonałej trwałości, bez trudu znoszących kontakt z opadami deszczu i śniegu, skrajnie wysokimi i niskimi temperaturami czy promieniowaniem słonecznym. Dzięki temu wszystkie nasze metalowe place zabaw dla dzieci bez problemu przechodzą skrupulatne kontrole akredytowanych jednostek certyfikujących, poświadczających zgodność urządzeń z przepisami, ich bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość wykonania.

TediPlay – producent metalowych placów zabaw dla dzieci

Producent metalowych placów zabaw dla dzieci TediPlay zajmuje się kompleksowym przygotowaniem dokumentacji projektowej, wykonaniem urządzeń oraz ich montażem. Dzięki współpracy z doświadczonymi inżynierami i projektantami szczycimy się maksymalnym poziomem bezpieczeństwa, wysoką estetyką oraz optymalną funkcjonalnością swoich wyrobów. Na zlecenie klientów zamawiających projekt placu zabaw wraz z jego realizacją, przygotowujemy realistyczne trójwymiarowe wizualizacje, jak również dokumenty niezbędne w trakcie przetargu oraz do zgłoszenia zamiaru budowy.

Metalowe place zabaw z atestem to nie jedyne nasze produkty. Zajmujemy się również projektowaniem oraz wykonaniem modeli z drewna, dedykowanych dla dzieci z różnych grup wiekowych. W naszej ofercie dostępne są gotowe rozwiązania; umożliwiamy również zamówienie spersonalizowanego projektu placu zabaw dla dzieci, przygotowanego według indywidualnych wytycznych. Aby nasze urządzenia jak najdłużej pozostawały funkcjonalne i bezpieczne w bieżącej eksploatacji, proponujemy także coroczne i 5-letnie przeglądy, a w razie konieczności – konserwację oraz wymianę zniszczonych elementów.

Jako producent metalowych placów zabaw, Tedi Play gwarantuje profesjonalną obsługę każdego inwestora. Pomagamy naszym klientom już od etapu projektu, oferując przygotowanie wszystkich niezbędnych części oraz ich montaż we wskazanym miejscu. Przy regularnej konserwacji, nasze place zabaw będą bezpieczną, funkcjonalną i zgodną z przepisami przestrzenią do aktywności fizycznej, z której każde dziecko będzie korzystać z prawdziwą przyjemnością.

Call Now Button