Drewniane place zabaw – zestawy zabawowe drewniane

Drewniane place zabaw – zestawy zabawowe drewniane

Drewniane place zabaw to rozwiązanie najczęściej wybierane przez inwestorów poszukujących trwałych, estetycznych i bezpiecznych urządzeń do aktywności na świeżym powietrzu. Odpowiednie zarówno do przydomowych ogródków, jak i przedszkoli, parków czy terenów zielonych na miejskich osiedlach, dostarczają wielu możliwości na kreatywne i rozwijające spędzenie wolnego czasu.

Firma TEDIPLAY to producent placów zabaw z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma ma na celu stworzenie najlepszego środowiska zabawy dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Drewniane place zabaw – szeroka gama możliwości

W naszej ofercie dostępne są zróżnicowane modele drewnianych placów zabaw dla dzieci. Cechują się one odmienną wielkością, budową oraz docelową grupą wiekową, dla jakiej są przeznaczone. Projektujemy również integracyjne place zabaw, odpowiednie dla użytkowników o ograniczonej sprawności oraz korzystających z wózków inwalidzkich.

Drewniany plac zabaw najczęściej jest wyposażony w wieżę z daszkiem lub bez niego, schody i trap wejściowy, a także jedną lub dwie zjeżdżalnie – czyli najważniejsze elementy, odpowiedzialne za wysoki poziom atrakcyjności urządzenia. Dodatkowo może posiadać drabinkę łukową, huśtawkę, ściankę wspinaczkową, zjazd strażacki czy też przejście tunelowe, które zachęcają dziecko do rozwijającego je wysiłku.

Z myślą o młodszych dzieciach, nasze drewniane place zabaw z atestem zaopatrzyliśmy w różnorodne udogodnienia. Są to między innymi panele edukacyjne – OX, „Zegar”, „Auto” czy „Hipnoza”, a także tablice do rysowania kredą. To elementy, które pozwolą pociechom na chwile wytchnienia w trakcie aktywności na świeżym powietrzu, zarazem w skuteczny sposób stymulując rozwój ich umysłu oraz małej motoryki.

Nasze place zabaw dla dzieci to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Będą odpowiednie dla gmin, które aranżują ogólnodostępne tereny rekreacyjne, a także dla szkół, przedszkoli czy osiedli mieszkalnych. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wybrany plac zabaw zamontować na działce prywatnej w sąsiedztwie domu jednorodzinnego, gdzie stanie się on bezpiecznym miejscem rozrywki dla najmłodszych członków rodziny.

Drewniane place zabaw z atestem – bezpieczeństwo i funkcjonalność

Wszystkie drewniane place zabaw od producenta TEDIPLAY są wyposażone w stosowne zabezpieczenia, które chronią dzieci przed upadkiem w czasie zabawy. Posiadają odpowiednio zaprojektowane barierki oraz wodoodporne podesty, pokryte warstwą antypoślizgową. Zastosowane elementy, takie jak kamienie wspinaczkowe, liny, bulaje i okna czy gry są wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych – skrajne temperatury, wilgoć czy promieniowanie słoneczne. Zaprojektowana w nich wysokość swobodnego upadku jest bezpieczna nawet dla najmłodszych pociech, gwarantując im maksimum bezpieczeństwa podczas beztroskiej zabawy.

Nasze drewniane place zabaw posiadają stosowne atesty, będące świadectwem ich wysokiej jakości oraz zgodności z obowiązującymi przepisami. Projektując każdy nowy model, stosujemy się do normy PN-EN 1176 oraz Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 14 listopada 2017. Jako producent drewnianych placów zabaw dla dzieci, dbamy przy tym o atrakcyjny wygląd oraz najwyższą funkcjonalność, które zachęcają pociechy w każdym wieku do korzystania z naszych urządzeń. Aby utrzymać ich estetykę oraz funkcjonalność, oferujemy także coroczne oraz pięcioletnie przeglądy, wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników.

Producent drewnianych placów zabaw dla dzieci

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu drewnianych placów zabaw z atestem. Zatrudniamy wykwalifikowanych projektantów i inżynierów, dzięki którym każdy nasz produkt jest w pełni użyteczny, bezpieczny i atrakcyjny wizualnie, a przy tym zgodny z obowiązującymi normami. Przygotowujemy kompleksowy projekt oraz bezpłatną wizualizację 3D, które pozwalają na dokładne zobrazowanie docelowego wyglądu urządzenia oraz jego wkomponowanie w istniejące otoczenie.

W naszej ofercie dostępne są gotowe rozwiązania, dedykowane dla dzieci w określonych grupach wiekowych. Z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów, opracowujemy także spersonalizowane projekty drewnianych placów zabaw, które można precyzyjnie dopasować do preferencji inwestora, jego możliwości finansowych czy wyglądu okolicy, w jakiej ma zostać zamontowany zamówiony model. Jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny, drewniany plac zabaw o dowolnej tematyce, który przejdzie pozytywną kontrolę akredytowanych jednostek certyfikujących, potwierdzającą jego bezpieczeństwo i zgodność z przepisami.

TediPlay – producent drewnianych placów zabaw – oferuje również kompleksową pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji projektowej. Jest ona konieczna w chwili zgłaszania chęci budowy takiego placu zabaw, jak i w momencie ogłaszania przetargu. Prócz wykonania projektu i montażu zakupionego u nas urządzenia, specjalizujemy się także w jego konserwacji oraz wymianie zniszczonych elementów, które to działania znacząco wydłużają trwałość całego drewnianego placu zabaw dla dzieci.

Poszukujesz drewnianego placu zabaw z atestem? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy producentem tego typu urządzeń, który gwarantuje kompleksową obsługę – od etapu projektowania, poprzez realizację oraz późniejsze przeglądy i konserwację. Decydując się na nasze place zabaw dla dzieci, zyskujesz pewność bezpieczeństwa oraz zgodności z normami. Ich ciekawa forma oraz wyjątkowa trwałość sprawiają, że będą one funkcjonalną ozdobą każdego terenu, codziennie wywołując uśmiech radości u korzystających z nich najmłodszych użytkowników.

Call Now Button