Urządzenia tematyczne na plac zabaw

Urządzenia tematyczne na plac zabaw

„Ahoj, ku nowym przygodom!” – czas, aby zaplanować zabawę, która przyniesie ogrom radości i przeniesie dzieci w świat wyobraźni. Będzie to możliwe, kiedy na placu zabaw pojawi się statek piracki, kuter rybacki, lokomotywa, helikopter czy inne z naszych urządzeń tematycznych, które znajdziecie w naszej ofercie.

W swoim głównym założeniu place zabaw mają zapewnić dzieciom ogrom radości i dobrej zabawy. To także miejsca, które mają zagwarantować aktywność ruchową, tak bardzo potrzebną dla prawidłowego rozwoju dziecka. Nie można jednak zapomnieć o tym, że przebywanie na placach zabaw potrzebne jest również dla zapewnienia prawidłowego rozwoju psychofizycznego najmłodszych.

Jakie urządzenia tematyczne wybrać na plac zabaw?

Z naszej oferty polecić możemy urządzenia tematyczne, to jedna z najciekawszych propozycji, która może zostać umieszczona na wszelkich placach zabaw. Decydując się na wyposażenie placu zabaw, należy wziąć pod uwagę, kto będzie korzystał z tego miejsca. Urządzenia znajdujące się na placu zabaw muszą zostać dopasowane do wieku, jak również do wzrostu dzieci bawiących się na danym placu zabaw.

Jako świadomy producent dbamy o to, aby wszystkie urządzenia zgodne były z normą PN-EN 1176, a także urządzenia siłowni zewnętrznej były zgodne z PN-EN 16630:2015-06.

Helikopter, samolot, ciężarówka, ambulans, straż pożarna, wagon z dachem. Kolorowy plac zabaw, który wywołuje uśmiech na twarzach dzieci, jest w zasięgu Waszej ręki. Wystarczy poznać inne urządzenia, jak chociażby. 

TEDIPLAY to producent, który w świadomy sposób podchodzi do urządzeń, jakie można zamontować na placach zabaw.

Call Now Button