Huśtawka dla dzieci na wózkach inwalidzkich integracyjna

Huśtawka integracyjna na placu zabaw – przydatne informacje.

Huśtawka dla dzieci na wózkach inwalidzkich zwana integracyjną staje się w ostatnich latach bardzo popularna na placach zabaw. Niestety nie każdy wie jak prawidłowo z niej korzystać i jakie jest jej podstawowe przeznaczenie. Wielokrotnie przy zakupie huśtawki na integracyjne place zabaw i nie tylko informujemy iż z huśtawki mogą tylko i wyłącznie korzystać dzieci na wózkach inwalidzkich pod ścisłym nadzorem opiekuna. Dlatego  wprowadziliśmy specjalny system zabezpieczający który uniemożliwia korzystanie z huśtawki bez opiekuna, jest on oparty na zabezpieczeniu zamykanym na klucz. Dzięki niemu z huśtawki integracyjnej można tylko i wyłącznie korzystać gdy uprawniona osoba jest w pobliżu.

Aby zapewnić bezpieczeństwo przy huśtawce integracyjnej zalecamy bezwzględne zastosowanie ogrodzenia oraz regulaminu prawidłowego korzystania z zabawki.

Ogrodzenie huśtawki także powinno spełniać kilka wymogów. Podstawowym elementem jest szerokość furtki która powinna mieć szerokość nie mniejszą niż 90cm oraz otwierać się na zewnątrz. Ponadto dobrą praktyką jest malowanie furtek w inny kolor aby osoby słabowidzące miały ułatwiony dostęp do placu zabaw.
W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć ogrodzenia dostosowane do montażu wokoło huśtawki dla dzieci niepełnosprawnych.

Poza ogrodzeniami oferujemy regulaminy z treścią dostosowaną do danego urządzenia zabawowego.

Reasumując poniżej kilka podstawowych zasad które zapewnią bezpieczeństwo na placu zabaw z huśtawką  dla dzieci na wózkach inwalidzkich:
– montaż huśtawki integracyjnej w miejscu gdzie możliwy jest nad nią stały nadzór
– korzystanie z huśtawki tylko i wyłącznie zgodnie z jej instrukcją użytkowania
– montowanie wokół huśtawki ogrodzenia oraz regulaminu.

Linki do naszych produktów:
HIN-01 Huśtawka integracyjna dla dzieci na wózkach inwalidzkich
OGP 01  Ogrodzenie panelowe na plac zabaw
OGP 02  Ogrodzenie panelowe na plac zabaw
RM 01 Regulamin placu zabaw metalowy

Huśtawka integracyjna cena  – 25 000zł brutto z montażem

Call Now Button