Street Workout

Zestawy street workout i poręcze do ćwiczeń

Czym właściwie jest tak w popularny w ostatnich latach street workout? To nic innego, jak ćwiczenia wykonywane przy użyciu prostych urządzeń, takich jak liny, drążki, ławki czy poręcze. Nawiązują do idei kalisteniki, czyli treningu z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Sprzęt jest niezwykle łatwy w montażu i zwykle znajduje się w parkach, na niewielkich skwerkach czy w pobliżu placów zabaw. Poszczególne elementy może łączyć w dowolnych konfiguracjach. Tym właśnie zajmujemy się w Tedi Play! Dostarczamy zestawy do street workout, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, a przy tym są trwałe i estetyczne.

Rozwiązania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. Dlatego stworzyliśmy kompleksową ofertę zestawów do street workout, które zawierają m.in.:

  • drabinki treningowe poziome i pionowe,
  • poręcze do ćwiczeń,
  • drążki do podciągania,
  • ławeczki i rury wspinaczkowe,
  • koła gimnastyczne itp.

Zapewniamy fachowy montaż oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru optymalnego sprzętu. Poszczególne urządzenia powstały z wysokiej jakości materiałów – trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne. Zestawy do street workout doskonale sprawdzają się jako trening siłowy w atletyce, sztukach walki oraz parkour. Aktywizują i wzmacniają poszczególne partie mięśni, poprawiając wydolność organizmu oraz siłę układu kostno-stawowego.

Tedi Play – profesjonalne place do street workout

Oferujemy największy wybór urządzeń do street workout! Drabinki treningowe, poręcze do ćwiczeń, drążki i ławeczki to tylko niektóre przykłady sprzętów, które znajdują się w zestawie. Powstały z solidnych i wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna. Pozwalają na bezpieczną i efektywną aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, która wzmacnia mięśnie całego ciała. Projekty uwzględniają indywidualne potrzeby naszych klientów oraz są w pełni zgodne z obowiązującymi normami. Urządzenia montujemy z najwyższą starannością, aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Call Now Button