Siłownie zewnętrzne

Siłownie zewnętrzne i urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu

Czy wiesz, że aktywność fizyczna na świeżym powietrzu może być równie efektywna, co ćwiczenia wykonywane pod okiem trenera personalnego? Zastanawiasz się, jak to w ogóle możliwe? Wszystko dzięki siłowniom zewnętrznym, które dostępne są dla każdego zupełnie za darmo. Nie musisz tracić czasu na dojazd do klubu fitness i przebieranie się w szatni – po prostu wychodzisz z domu i rozpoczynasz trening. Poszczególne urządzenia angażują różne grupy mięśni, wzmacniając całe ciało oraz poprawiając kondycję. Siłownie pod chmurką to także znakomity sposób na dotlenienie organizmu i zredukowanie stresu. Zwykle zlokalizowane są niedaleko placów zabaw.

Firma Tedi Play dostarcza urządzenia najwyższej jakości, zgodne z wszelkimi normami bezpieczeństwa i dedykowane do użytku na świeżym powietrzu. Spełniamy oczekiwania szerokiej grupy inwestorów, umożliwiając kompleksowe wyposażenie terenu przy szkole, parku czy domu. Siłownie zewnętrzne to niezwykle popularne rozwiązanie, które zostało stworzone do wielogodzinnej aktywności na świeżym powietrzu.

Dlaczego siłownie na świeżym powietrzu to dobre rozwiązanie?

Biegacz wzmacnia siłę mięśni kończyn dolnych i brzucha oraz poprawia funkcjonowanie układu krążeniowo-oddechowego. Wspomaga także redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jeździec doskonale kształtuje sylwetkę oraz pomaga utrzymać prawidłową postawę ciała. Natomiast prasa nożna angażuje mięśnie ud, łydek i pośladków, wzmacniając układ kostno-stawowy kończyn dolnych oraz obręczy biodrowej. A to jeszcze nie koniec! W naszej szerokiej ofercie znalazły się także inne profesjonalne urządzenia, w tym: wioślarz, narciarz, pajacyk, steper, orbiterek, koło tai chi i wiele innych. Parametry techniczne produktu znajdziesz w opisie każdego modelu.

Tedi Play wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Pragniemy dostarczać Ci wysokiej jakości sprzęt, który wyróżnia się szeroką funkcjonalnością, pozwala angażować możliwie najwięcej partii ciała oraz jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Call Now Button