Karuzele na plac zabaw

Karuzele na plac zabaw

Planując stworzenie funkcjonalnego i atrakcyjnego placu zabaw, warto rozważyć montaż karuzeli. To urządzenie, które może być jednocześnie użytkowane przez jedno lub kilkoro dzieci w zróżnicowanym wieku, dostarczając im radosnej rozrywki przez długi czas. Przed jego zakupem należy zwrócić uwagę na takie aspekty, jak precyzja wykonania, interesująca forma oraz zgodność z aktualnymi normami. Tylko wtedy metalowa karuzela będzie bezpiecznym i użytecznym elementem, umożliwiającym beztroską zabawę na świeżym powietrzu.

Firma TEDIPLAY to producent placów zabaw z wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się karuzele różnego rodzaju i kształtu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie wspaniałych i bezpiecznych miejsc do zabawy i uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Karuzele to częsty element wyposażenia placu zabaw

Tuż obok huśtawki i wieżyczek ze zjeżdżalniami, karuzele są podstawowym elementem wyposażenia każdego placu zabaw. Mogą one zostać zamontowane na terenie przynależnym do szkoły lub przedszkola, na którym swój czas spędzają uczniowie placówek. Karuzele drewniane lub metalowe mogą stanąć w miejskich parkach, lub na ogólnodostępnych placach zabaw, jak i na terenach zamkniętych osiedli mieszkaniowych. Dobrze sprawdzą się także przy rodzinnych domach dziecka i prywatnych budynkach mieszkalnych, dając wiele frajdy dzieciom w każdym wieku.

W naszej ofercie dostępne są karuzele metalowe tarczowe trójramienne i czteroramienne, z otwartym lub zamkniętym wejściem. Ich konstrukcja i siedziska są wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia, korozję oraz wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych. Są one wykonywane zarówno w neutralnej, jak i intensywnej kolorystyce, dzięki czemu można łatwo dopasować je do wyglądu otoczenia i innych elementów małej architektury.

Prócz wspomnianych modeli tarczowych, w ofercie posiadamy także popularne karuzele metalowe krzyżowe. Odpowiednie dla dzieci w wieku 3-12 lat, dzięki niewielkiej wysokości swobodnego upadku są urządzeniem bezpiecznym nawet dla najmłodszych użytkowników. Wyposażone w cztery siedziska i opcjonalną kierownicę, umożliwiają beztroską zabawę nawet dla kilku osób jednocześnie, nie zajmując przy tym wiele miejsca na terenie działki.

Bezpieczne certyfikowane karuzele najwyższej jakości

Dostępne w naszej ofercie karuzele na plac zabaw to urządzenia certyfikowane, gwarantujące maksymalny poziom bezpieczeństwa i zgodność z obowiązującymi normami. Są one zgodne z normą PN-EN 1176, potwierdzającą ich najwyższą jakość. W sprzedaży posiadamy zarówno modele dla dzieci w pełni sprawnych fizycznie, jak i wersje integracyjne, dedykowane dla młodszych użytkowników korzystających z wózków inwalidzkich.

Jako producent karuzeli metalowych, swoje produkty opieramy o elementy stalowe, zabezpieczone podkładem cynkowym i farbą proszkową. Są one odporne na intensywną eksploatację i uszkodzenia mechaniczne, bez trudu znosząc narażenie na skrajne temperatury, wilgoć czy promieniowanie słoneczne. Siedziska urządzeń wykonujemy z antypoślizgowej płyty HDPE lub kauczuku EPDM, wzmocnionego aluminiową wkładką. Są to tworzywa o optymalnej twardości, nieodbarwiające się pod wpływem czynników pogodowych oraz niechłonące wody – dzięki czemu karuzele metalowe mogą być użytkowane nawet przy mniej korzystnej aurze. Podłogę naszych karuzeli stanowi gruba blacha aluminiowa, która nie ulega korozji, nie niszczy się pod wpływem kontaktu z piaskiem czy błotem, a jej ryflowana powierzchnia wykazuje właściwości antypoślizgowe, gwarantując niezbędne bezpieczeństwo podczas zabawy. Korpus oferowanych urządzeń jest natomiast zamocowany na stalowej kotwie, zabetonowanej w gruncie. Dzięki temu cała karuzela jest w pełni stabilna, gwarantując optymalny komfort i bezpieczeństwo podczas wieloletniego użytkowania.

Producent metalowych karuzel dla dzieci

Firma TediPlay to producent karuzel na plac zabaw, które cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów poszukujących trwałych i estetycznych rozwiązań. Wszystkie nasze urządzenia projektujemy z myślą o bezpieczeństwie i komforcie najmłodszych użytkowników. W naszym zespole pracują doświadczeni projektanci, którzy dbają o precyzyjne dopasowanie najdrobniejszych elementów oraz atrakcyjną formę wszystkich karuzel.

Szeroka gama oferowanych karuzel sprawia, że bez większego trudu można wybrać model dopasowany do projektu placu zabaw oraz aranżacji terenu. Jeżeli jednak żaden z dostępnych produktów nie trafił w Państwa gust, na życzenie możemy również zaprojektować spersonalizowany model karuzeli o dowolnym kształcie. Może on stanowić uzupełnienie naszych gotowych placów zabaw, samodzielne urządzenie bądź element przygotowanego na zamówienie, kompleksowego projektu placu zabaw.

Karuzele to popularny i lubiany element każdego placu zabaw – niezwykle trwały, łatwy w użytkowaniu i bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci. Są chętnie wybierane przez inwestorów tworzących od podstaw bądź modernizujących teren rekreacyjny dedykowany dla dzieci. Jeżeli więc jesteś zainteresowany zamówieniem funkcjonalnej, wytrzymałej i certyfikowanej karuzeli metalowej, zapraszamy do kontaktu z firmą TEDIPLAY.

Call Now Button