Piaskownice na plac zabaw

Piaskownice na plac zabaw

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek plac zabaw bez piaskownicy. Zabawa w piaskownicy jest niezwykle angażująca i integrująca dzieci bawiące się wspólnie na placu zabaw. Zabawa w piasku należy do jednych z najbardziej kreatywnych i bezpieczniejszych. Dzieci bawiące się w piaskownicy, mogą dać rodzicom chwilę wytchnienia, ponieważ przez dłuższy czas są w stanie skupić się na zabawie w jednym miejscu :)

Firma TEDIPLAY to producent placów zabaw z wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się piaskownice różnego rodzaju i kształtu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie wspaniałych i bezpiecznych miejsc do zabawy i uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Wspólna zabawa w piaskownicy

Czy obecność piaskownicy na każdym palcu zabaw jest konieczna? Oczywiście, że tak. Dzieci kochają zabawę w piasku. W jakim innym miejscu można by wymyślić tyle doskonałych zabaw. Budowanie zamku z piasku, lepienie babek, zabawa w cukiernię z pysznymi ciastami – oto kilka klasycznych przykładów, które są znane nawet osobom dorosłym. Pewnie wielu rodziców z wielkim rozrzewnieniem powraca myślami do czasów swojego dzieciństwa, kiedy to sami spędzali długie godziny na zabawie w przydomowych czy osiedlowych piaskownicach wraz ze swoimi rówieśnikami.

Bezpieczne piaskownice na placu zabaw

Projektanci, czy też inne osoby planujące budowę placu zabaw, muszą zwracać szczególną uwagę, aby urządzenia tam się znajdujące, miały odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Tylko dzięki temu będzie można mieć pewność, że maluchom, podczas zabawy, nie stanie się krzywda. Każda z piaskownic, którą prezentujemy na naszej stronie, to produkt z atestem. Wszystkie urządzenia są zgodne z normą PN-EN 1176, a także PN-EN 16630:2015-06. Dbamy o odpowiednie wykonanie wszystkich elementów.

Polecamy Wam piaskownicę, która może być zasuwana. Dedykowana jest ona dla dzieci już od pierwszego roku życia. Zasuwane klapy pomagają uchronić piasek przed zanieczyszczeniami. To także doskonała ochrona przed różnego rodzaju zwierzętami.

Na uwagę zasługuje również drewniana piaskownica o wymiarach 3m x 3m, która posiada wygodne siedziska. Dzięki temu można mieć pewność, że maluchy nie będą musiały siedzieć bezpośrednio na zimnym piasku. W szczególności wiosną, kiedy w nocy temperatura przy ziemi spada. Zanim piasek na dobre się rozgrzeje, minie trochę czasu, dlatego pomyśleliśmy o siedziskach, które są wygodne, pozwalając maluchom na swobodną zabawę.

Poznajcie również inne piaskownice, znajdujące się w naszej ofercie. Każdy egzemplarz został wykonany z bezpiecznych elementów, które cechują się również wysoką jakością wykonania, długą żywotnością. Dzięki temu będą one w stanie poradzić sobie także z różnymi warunkami atmosferycznymi. Poszczególne elementy nie będą blaknąć pod naporem działania promieni słonecznych, jak również nie będzie na nich osiadać wilgoć.

Stawianie babek z piasku, zamków, tworzenie figur piaskowych – ogrom radości,  wielu osobom przywodzi również na myśl lato, słońce i szum morza. Warto więc zdecydować się na zakup piaskownicy.

Piaskownica na placach zabaw jest elementem, który jest w stanie zapewnić dobrą zabawę dzieciom w każdym wieku, kopanie łopatką daje ogrom radości wszystkim :).  Starsze pociechy kochają piasek za to, że ten stwarza możliwość pokazania ich kreatywności, tworząc wymyślne budowle z piasku, patyków i liści.

Piaskownice to nieodłączne wyposażenie każdego placu zabaw

Piaskownica to element, który pomoże dobrze zagospodarować każdy plac zabaw. Nawet jeżeli całościowa powierzchnia nie będzie wielkich rozmiarów – i tak warto pomyśleć o piaskownicy. Huśtawki, zjeżdżalnia potrafią się szybko znudzić. Piaskownica jest miejscem, które – jak już było wspomniane – jest w stanie zaangażować w jednym czasie większą ilość dzieci i to w różnym wieku. Warto również nadmienić, że piaskownica jest także najmniej kłopotliwa w konserwacji. Należy jednak zadbać o to, aby piasek był regularnie oczyszczany i wymieniany, aby dzieci mogły bawić się w czystym i higienicznym miejscu.

Na samym końcu warto dodać, że piaskownica jest stosunkowo tania, w porównaniu do innych elementów wyposażenia placu zabaw. W wielu miejscach, budżet na wyposażenie placu zabaw jest mocno ograniczony. Dlatego kompletowanie placu zabaw warto rozpocząć od piaskownicy –  to nieodzowny element wyposażenia takiego miejsca.

Call Now Button