Huśtawki na plac zabaw

Huśtawki na plac zabaw

Huśtawki są jednymi z najbardziej lubianych urządzeń przez dzieci. Z uwagi na ich olbrzymią popularność, są niemal obowiązkowym elementem wyposażenia każdego placu zabaw. W naszej sprzedaży dostępne są huśtawki metalowe i drewniane o zróżnicowanej budowie i wymiarach, które doskonale sprawdzą się na terenach należących zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Firma TEDIPLAY to producent placów zabaw z wieloletnim doświadczeniem. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie wspaniałych i bezpiecznych miejsc do zabawy i uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Huśtawki drewniane i metalowe – szeroka gama dostępnych modeli

Jesteśmy producentem bezpiecznych placów zabaw dla dzieci. Z myślą o najmłodszych użytkownikach, projektujemy i wykonujemy zróżnicowane modele huśtawek metalowych i drewnianych. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle modne wersje ze stali nierdzewnej lub drewna, wyposażone w siedzisko Bocianie Gniazdo. Produkujemy także tradycyjne modele z siedziskami płaskimi i kubełkowymi, z opcjonalnym odpinanym łańcuszkiem. Dostępne w wersji pojedynczej, podwójnej, potrójnej lub poczwórnej, pozwalają na korzystanie z nich przez kilkoro dzieci jednocześnie.

W tej kategorii huśtawek prezentujemy również niezwykle lubiane przez pociechy huśtawki wagowe. Są one wykonane ze stali nierdzewnej lub robinii akacjowej oraz dedykowane dla dwóch, lub czterech użytkowników. Na placu zabaw ciekawym urządzeniem będzie huśtawka – hamak, wprost idealna do beztroskiego wypoczynku po intensywnej zabawie na placu zabaw. W sprzedaży posiadamy także huśtawki metalowe i drewniane rodzinne, przeznaczone do wspólnego użytku przez dziecko i osobę starszą.

Modele podwójne, potrójne oraz poczwórne można konfigurować w dowolny sposób. Mogą one posiadać identyczny, wybrany rodzaj siedziska, jak i różne jego rodzaje na jednej belce. Dzięki temu są one dostosowane do huśtania się przez dzieci w różnym wieku, oferując im zróżnicowane możliwości aktywnej zabawy poza domem.

Dodatkowo oferowane przez nas urządzenia mogą zostać wykonane we wskazanej kolorystyce. Huśtawki z naturalnego drewna, z elementami w odcieniach szarości będą w dyskretny sposób komponować się z otaczającą je roślinnością. Możemy także zaproponować modele, których siedziska lub belki będą wyróżniać się intensywną kolorystyką, jeszcze mocniej pobudzającą pociechy do radosnej aktywności.

Bezpieczne huśtawki dla dzieci i dorosłych

Poszukujesz bezpiecznej huśtawki? Producent TEDIPLAY w swojej ofercie posiada różnego rodzaju modele, które znajdą zastosowanie w przydomowym ogródku, na terenie przylegającym do szkoły lub przedszkola, jak również w parku czy na gminnej działce rekreacyjnej.

W swoich wyrobach zwracamy baczną uwagę na najwyższą jakość komponentów. Belki poziome w naszych huśtawkach są wykonane z trwałego i stosownie zabezpieczonego profilu stalowego, który cechuje się doskonałą nośnością. Użyte zawiesia posiadają niezbędny certyfikat oraz są pokryte powłoką zabezpieczającą. Łańcuchy do siedzisk są atestowane, a dzięki montażowi do gruntu za pomocą solidnych kotew – huśtawki drewniane nie chwieją się, gwarantując najwyższą stabilność. Wszystkie metalowe elementy są wykonane ze stali nierdzewnej bądź ocynkowane ogniowo, co zapewnia im wysoką trwałość i odporność na korozję.

Dużą wagę przykładamy również do doboru siedzisk w naszych huśtawkach metalowych i drewnianych. Wersje płaskie i kubełkowe są wzmacniane aluminiową wkładką pokrytą trwałym kauczukiem, natomiast Bocianie Gniazda – wykonane z wytrzymałej liny absorbującej wstrząsy. W konsekwencji jako producent huśtawek możemy zagwarantować ich maksymalną trwałość, doskonały poziom bezpieczeństwa oraz wysoki komfort codziennej eksploatacji.

Producent huśtawek metalowych i drewnianych

Załoga naszej firmy od wielu lat zajmuje się tworzeniem atrakcyjnych i bezpiecznych środowisk zabawy dla wszystkich osób, bez względu na ich wiek. Oferowane huśtawki metalowe i drewniane mogą być – zależnie od ich rodzaju – użytkowane przez dzieci, młodzież lub dorosłych, oferując im możliwość beztroskiej rozrywki. Nasze wyroby są zgodne z surowymi normami oraz wykonywane z najwyższą precyzją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu są one doceniane przez osoby wymagające doskonałej jakości, bezawaryjności oraz wygody bieżącej eksploatacji.

Dostępne w naszej ofercie huśtawki z drewna i metalu mogą stać się samodzielnym urządzeniem rekreacyjnym, jak i elementem rozbudowanego placu zabaw – który także projektujemy i wykonujemy na zlecenie inwestorów. Oferujemy gotowe egzemplarze, a na życzenie klienta – przygotowujemy także zindywidualizowane modele, nawiązujące do ulubionych postaci z bajek lub innych wzorów. W konsekwencji będą one jeszcze chętniej użytkowane przez dzieci, doskonale komponując się z otoczeniem oraz okolicznymi elementami małej i dużej architektury. Służymy radą i doświadczeniem w doborze najlepszych rozwiązań, które pozwolą na stworzenie trwałego, estetycznego i funkcjonalnego miejsca aktywności na świeżym powietrzu.

Jeżeli planujesz montaż huśtawki, producent TEDIPLAY przyjdzie Ci z pomocą. W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane modele – zarówno te tradycyjne, jak i Bocianie Gniazda, wagowe czy rodzinne, które zapewnią doskonałą rozrywkę młodszym i starszym osobom. Istotną zaletą naszych huśtawek drewnianych i metalowych jest doskonała jakość i precyzja wykonania oraz zgodność z przepisami. Dzięki temu są one niezwykle wytrzymałe i bezpieczne w codziennej eksploatacji, służąc swoim właścicielom i użytkownikom przez długi czas.

Call Now Button