Projekty

Zespół doświadczonych projektantów

Nasz zespół doświadczonych projektantów i inżynierów nieustannie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami które mogą sprawdzić się na placu zabaw. Jesteśmy w stanie zaprojektować dla każdego jego wymarzony plac zabaw w dowolnej tematyce. Wszystkie nasze produkty przechodzą kontrolę przez akredytowane jednostki certyfikujące co daje pewność że są bezpieczne i zgodne z normami.

Tedi Play
Bezpłatna wizualizacja, 3D
Tedi Play
place zabaw dla najmłodszych
Poprzedni
Następny

Indywidualne i personalizowane place zabaw

Indywidualne place zabaw są znakomitym rozwiązaniem aby spersonalizować plac zabaw pod nazwę przedszkola ale także pod daną tematykę w parku czy innym miejscu publicznym. Kto by nie chciał bawić się na placu zabaw na którym znajdują się huśtawki, bujaki, zjeżdżalnie czy też karuzele nawiązujące do ulubionych postaci z bajek czy też filmów. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Bezpłatna wizja placu zabaw w terenie oraz wizualizacja 3D

Ponadto korzystając z wieloletniego doświadczenia doradzimy naszym Klientom przy doborze zabawek na plac zabaw oraz wykonamy dla nich bezpłatną wizję w terenie oraz wizualizację w 3D co pozwoli zobrazować jak to będzie wyglądało w rzeczywistości.

Pełna dokumentacja projektowa placu zabaw

Nasze biuro projektowe pomoże także w przygotowaniu pełnej dokumentacji projektowej zarówno pod zgłoszenie jak i przetarg. W obu przypadkach jest to istotna sprawna ponieważ Urzędy Gmin przy planowaniu placu zabaw w większości przypadków wymagają takich dokumentów.

O planach projektowych

Przygotowujemy pełną dokumentację projektową pod zgłoszenie i przetarg! Jeśli masz PYTANIE i chcesz się więcej dowiedzieć to zadzwoń do nas tel: 690 68 78 28
Chętnie pomożemy!

place zabaw TEDIPLAY

Call Now Button