Projekty

Zespół doświadczonych projektantów

Nasz zespół doświadczonych projektantów i inżynierów nieustannie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami które mogą sprawdzić się na placu zabaw. Jesteśmy w stanie zaprojektować dla każdego jego wymarzony plac zabaw w dowolnej tematyce. Wszystkie nasze produkty przechodzą kontrolę przez akredytowane jednostki certyfikujące co daje pewność że są bezpieczne i zgodne z normami.

Tedi Play
Nowość 2019! Bezpłatna wizualizacja, 3D
Tedi Play
place zabaw dla najmłodszych
Poprzedni
Następny

Indywidualne place zabaw są znakomitym rozwiązaniem aby spersonalizować plac zabaw pod nazwę przedszkola ale także pod daną tematykę w parku czy innym miejscu publicznym. Kto by nie chciał bawić się na placu zabaw na którym znajdują się huśtawki, bujaki, zjeżdżalnie czy też karuzele nawiązujące do ulubionych postaci z bajek czy też filmów. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Bezpłatna wizja placu zabaw w terenie oraz wizualizacja 3D

Ponadto korzystając z wieloletniego doświadczenia doradzimy naszym Klientom przy doborze zabawek na plac zabaw oraz wykonamy dla nich bezpłatną wizję w terenie oraz wizualizację w 3D co pozwoli zobrazować jak to będzie wyglądało w rzeczywistości.

Pełna dokumentacja projektowa

Nasze biuro projektowe pomoże także w przygotowaniu pełnej dokumentacji projektowej zarówno pod zgłoszenie jak i przetarg. W obu przypadkach jest to istotna sprawna ponieważ Urzędy Gmin przy planowaniu placu zabaw w większości przypadków wymagają takich planów.

O planach projektowych

Przygotowujemy pełną dokumentację projektową pod zgłoszenie i przetarg! Jeśli masz PYTANIE i chcesz się więcej dowiedzieć to zadzwoń do nas tel: 690 68 78 28
Chętnie pomożemy!

place zabaw