Mała architektura na place zabaw

Mała architektura na plac zabaw

Place zabaw to miejsca, w których uwielbiają spędzać czas dzieci, a także osoby starsze. Aby tak się jednak stało, teren musi zostać w odpowiednio wyposażony w ciekawe i funkcjonalne urządzenia, a także elementy małej architektury. Na placu nie powinno zabraknąć urządzeń służących do różnego rodzaju aktywności oraz wypoczynku.

Firma TEDIPLAY to producent placów zabaw, który w swojej ofercie posiada wszystkie elementy i urządzenia, potrzebne w zaprojektowania i kompleksowego wyposażenia placu zabaw.

Jakie elementy małej architektury?

TEDIPLAY to producent urządzeń dla placów zabaw oraz elementów małej architektury różnego rodzaju. Odpowiednio zaprojektowany plac zabaw oprócz urządzeń służących typowo do zabawy, powinien zawierać również elementy małej architektury, spełniające funkcje użytkowe. Są to wręcz nieodzowne elementów wyposażenia placu zabaw, takie jak:

  • Regulamin – który zawsze powinien znajdować się na placu zabaw. Tak, aby każde dziecko samodzielnie, czy też z pomocą rodzica, mogło dowiedzieć się, jak należy zachowywać się na placu zabaw, dbając o bezpieczeństwo swoje i innych osób.
  • Ławki – miejsca do siedzenia są bardzo ważnym elementem. Mogą one przybrać formę klasycznych, doskonale znanych ławek z oparciem lub bez. Bardzo atrakcyjnym uzupełnieniem miejsca wypoczynkowego, będzie altana z zadaszeniem i stolikiem, który umiejscowiony jest wewnątrz. Dzięki temu, wizyta na placu zabaw może przyjąć nawet formę rodzinnego pikniku i rodzinnego posiłku spożytego w cieniu altany.
  • Bardzo praktycznym elementem, docenionym na pewno przez młode mamy będzie ławka z przewijakiem do karmienia dzieci. To element, w który również powinien być wyposażony dobrze zaprojektowany, komfortowy plac zabaw.
  • Z kolei stojaki na rowery umieszczone w kilku miejscach placu zabaw, ucieszą rowerzystów, którzy nie będą musieli opierać rowerów o płot bądź kłaść ich na ziemi.
  • Obowiązkowym wyposażeniem placu zabaw, jak zresztą większości miejsc publicznych są kosze na śmieci. W naszej ofercie posiadamy klasyczne kosze na śmieci na ogólne odpady oraz stylowe kosze na śmieci do segregacji odpadów, w kształcie kolorowych kredek.
  • Ostatnim i oczywistym wyposażeniem placu zabaw, które również znajduje się w naszej ofercie, jest ogrodzenie metalowe lub panelowe. To bardzo ważne, aby miejsce pełne bawiących się, biegających dzieci było dokładnie ogrodzone, co zapewni bezpieczeństwo szczególnie najmłodszym dzieciom, które mają tendencję to szybkiego przemieszczenia się w przypadkowym kierunku.
Call Now Button