KTZ-01 Karuzela tarczowa z siedziskami zamknięta

Nr kat.: KTZ-01

Cena: 8 000zł *

Odkryj nowy wymiar zabawy na naszej karuzeli tarczowej z wygodnymi siedziskami, dedykowanymi dzieciom. Konstrukcja karuzeli wykonana ze stali zabezpieczonej przeciwkorozyjnie oraz malowanej proszkowo łączy w sobie solidność z możliwością pełnej personalizacji kolorystyki, dostosowując się do unikalnych gustów każdego klienta.

Radosne doznania dziecka stają się priorytetem, a karuzela tarczowa to miejsce, gdzie każdy obrót to nowa porcja beztroskiej frajdy. Solidna stalowa konstrukcja gwarantuje nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo, spełniając najwyższe standardy rekreacyjne.

Oferujemy możliwość dostosowania kolorów karuzeli, by idealnie pasowała do charakteru otoczenia lub zaspokoiła indywidualne upodobania. Nasza karuzela tarczowa z siedziskami to nie tylko atrakcja na placu zabaw – to kolorowy wir radości, który inspiruje dzieci do aktywnej i radosnej zabawy. Daj swoim najmłodszym pełen kolorów świat na naszej karuzeli tarczowej.

Karuzela tarczowa zamknięta z siedziskiem z płyty HPL przeznaczona na place zabaw integracyjne, publiczne jak i prywatne.

*podana cena brutto wraz z montażem

KTZ-01 Karuzela tarczowa z siedziskami zamknięta na plac zabaw z atestem

Zobacz pozostałe produkty w tej kategorii

Call Now Button