KTO-01 Karuzela tarczowa z siedziskami otwarta

Nr kat.: KTO-01

Cena: 8 000zł *

Wprowadź dzieci w fascynujący świat naszej karuzeli tarczowej z wygodnymi siedziskami, gdzie każdy obrót to nowa przygoda. Konstrukcja karuzeli, wykonana ze stali malowanej proszkowo, łączy w sobie solidność z elegancją, a co najważniejsze – daje możliwość pełnej personalizacji kolorystyki, by spełnić oczekiwania każdego klienta.

Solidna i bezpieczna struktura karuzeli stanowi idealne miejsce dla dzieci do wspólnej zabawy i radosnego obracania się w wirze radości. Stal malowana proszkowo nie tylko gwarantuje trwałość, ale także zachowuje estetykę przez wiele lat intensywnego użytkowania.

Dla dodatkowego uroku i dopasowania do otoczenia, oferujemy możliwość dostosowania kolorów karuzeli. Ta personalizacja sprawia, że nasza karuzela staje się nie tylko miejscem zabawy, ale także artystycznym elementem, który wzbogaca przestrzeń placu zabaw. Oferujemy wyjątkowe doświadczenia, tworząc jednocześnie unikalne dzieła, dostosowane do indywidualnych upodobań naszych klientów.

Karuzela tarczowa otwarta z siedziskami z płyty HPL przeznaczona na place zabaw integracyjne, publiczne jak i prywatne. Certyfikowana karuzela tarczowa na plac zabaw posiadająca otwarte wejście.


*podana cena brutto wraz z montażem

KTO-01 Karuzela tarczowa z siedziskami otwarta dla dzieci na plac zabaw z atestem

Zobacz pozostałe produkty w tej kategorii

Call Now Button