żagiel przeciwsłoneczny osłona przeciwsłoneczna na plac zabaw i do ogrodu osłona przeciw słońcu cień na placu zabaw zacienienie placu zabaw żagle na wymiar, żagle przeciwsłoneczne na plac zabaw i do ogrodu

Żagle przeciwsłoneczne (osłony cieniujące) w nowych kolorach i kształtach na place zabaw i do ogrodu.

Wychodząc oczekiwaniom klientów oraz sygnałom z rynku wprowadzamy nową kolorystykę żagli przeciwsłonecznych. Macie Państwo do wyboru 3 kolory osłon cieniujących:

zielony szary beżowy (naturalny)

Materiał który stosujemy w naszych żaglach przeciwsłonecznych wykonany jest z tworzywa HDPE które charakteryzuje się:
– wysoką wytrzymałością
– odpornościom na promienie UV (nie traci koloru)
– przepuszcza wodę (nie tworzy się podczas opadów „poduszka wodna”).
Posiadamy możliwość wykonania żagla przeciwsłonecznego w dowolnym wymiarze i kształcie dlatego też nasze osłony przeciwsłoneczne mogą być stosowane nie tylko na placach zabaw ale także ogrodach.
Materiał z jakiego możemy wykonać słupy to:
– stal cynkowana ogniowo
– stal nierdzewna
– stal malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL
– drewno sosnowe lub z robinii akacjowej (akacji).

Istnieje możliwość zakupu samego żagla przeciwsłonecznego do samodzielnego montażu.

Ochrona dzieci przed słońcem podczas zabawy na placu zabaw jest bardzo ważna dla ich zdrowia. Nasze żagle przeciwsłoneczne są łatwe w montażu i utrzymaniu.

Ogrodowe żagle przeciwsłoneczne nie tylko na plac zabaw!

Dzięki temu iż szyjemy sami nasze żagle możemy dostosować się do potrzeb klientów. Osłona przeciwsłoneczna może mieć dowolny kształt – kwadratu, prostokąta, trójkąta czy też trapezu. Montaż żagla przeciwsłonecznego może odbywać się poprzez zawieszenie na słupach lub na ścianie budynku. Poniżej kilka przykładów montażu osłony cieniującej w ogrodzie lub na placu zabaw:

trójkątny żagiel przeciwsłoneczny

żagiel przeciwsłoneczny osłona przeciwsłoneczna na plac zabaw i do ogrodu osłona przeciw słońcu cień na placu zabaw zacienienie placu zabaw żagle na wymiar, żagle przeciwsłoneczne na plac zabaw i do ogrodu, ogrodowe żagle przeciwsłoneczne, cień na placu zabaw, ochrona przed słońcem na plac zabaw i ogródkwadratowy żagiel przeciwsłoneczny

Poniżej propozycja montażu żagla przeciwsłonecznego nad tarasem w ogrodzie zapewniając cień w ciągu słonecznych dni.

Ogrodowy żagiel przeciwsłoneczny, cień w ogrodzie, żagiel przeciwsłoneczny nad tarasem, zacienienie tarasu, ogrodu placu zabaw

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą żagli przeciwsłonecznych z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Call Now Button