Pokrowiec na piaskownicę przykrycie piaskownicy, pokrywa piaskwnicy zabezpieczenie piaskownicy przed zwierzętami i zanieczyszczeniami pokrowiec na wymiar

Pokrowiec / przykrycie na piaskownicę – już dostępne !!!

Sezon na podwórku zawsze oznacza wiele zabawy i radości dla dzieci. Jednym z ulubionych miejsc do spędzania czasu na podwórku jest piaskownica. Jednak wraz z nadejściem jesieni i zimy, pogoda zaczyna się pogarszać, a piasek w piaskownicy zaczyna się brudzić i zmieniać w błoto. Właśnie w takich okolicznościach warto pomyśleć o pokrowcu na piaskownicę lub przykryciu piaskownicy.
Dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty pokrowce na piaskownicę. Przykrycie piaskownicy zabezpieczy ją przed zwierzętami, spadającymi liśćmi oraz innymi zanieczyszczeniami. Nasz pokrowiec na piaskownicę w części środkowej wykonany jest z wytrzymałej siatki PCV przepuszczającej wodę dzięki czemu piasek będzie mógł swobodnie odparować a nie poddawać się procesom gnilnym. Dodatkowo jako element dekoracyjny zastosowaliśmy kolorowe materiały (takie jak stosowane są na plandekach samochodowych) wyróżniające nas na tle konkurencji. W narożnikach pokrowca na piaskownicę zastosowaliśmy gumę w celu łatwego założenia przykrycia. Możemy wyprodukować pokrowiec na piaskownicę na dowolny wymiar oraz kształt. Cena pokrowca uzależniona jest od jego wielkości  oraz koloru, dlatego też zapraszamy do kontaktu z nami.
Poniżej przedstawiamy przykładowe zestawienia kolorystyczne:
– pokrowiec na piaskownicę – siatka ciemno zielona + jasno zielona obwódka
– pokrowiec na piaskownicę – siatka ciemno zielona + czerwona obwódka
– pokrowiec na piaskownicę – siatka ciemno zielona + niebieska obwódka

Pokrowiec na piaskownicę przykrycie piaskownicy, pokrywa piaskwnicy zabezpieczenie piaskownicy przed zwierzętami pokrowce szyte na miarę przykrycia ma wymiar Pokrowiec na piaskownicę przykrycie piaskownicy, pokrywa piaskwnicy zabezpieczenie piaskownicy przed zwierzętami pokrowce szyte na miarę przykrycia ma wymiar producent

Pokrowiec na piaskownicę to idealne rozwiązanie, aby chronić piasek przed deszczem, śniegiem i zanieczyszczeniami. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala na utrzymanie piaskownicy w czystości i zapobiega przedostawaniu się w niej liści, gałęzi czy innych zanieczyszczeń. Ponadto, pokrowiec na piaskownicę jest łatwy do zamontowania i demontażu, dzięki czemu można łatwo zabezpieczyć piaskownicę przed złymi warunkami atmosferycznymi.
Przykrycie piaskownicy to rozwiązanie, które pozwala zachować czystość i higienę w piaskownicy przez cały rok. Warto zainwestować w takie rozwiązanie, aby zapewnić dzieciom najlepsze warunki do zabawy i ruchu w piasku, bez względu na pogodę za oknem.

Call Now Button